SAIC mootor ja Maxus

Maxus kuulub Hiina kontserni SAIC Motor, mis on üks maailma suurimaid autotootjaid. SAIC Motor investeerib palju uuenduslikku tehnoloogiasse ja liikluse elektrifitseerimisse.

Garantii

SAIC mootor

SAIC Motor (Shanghai Automotive Industry Corporation) on Maxuse autode tootja ja suurim börsil noteeritud autotootja Hiinas. 2021. aastal müüdi ainuüksi Hiinas üle 5,8 miljoni SAIC Groupi auto. Grupi kasv on viimastel aastatel olnud tohutu. Väljaspool Hiinat müüdi kontserni autosid 679 000 ühikut.

SAIC Maxus on SAIC Motori tütarettevõte, mis asutati 21. märtsil 2011. aastal. SAIC Maxus toodab ja müüb oma kodumaal maastureid, pikape, mahtuniversaale ning väikese ja keskmise suurusega kaubikuid. Maxus on juba esindatud rohkem kui 42 riigis üle maailma. Maxuse esindaja Eestis on United Motors AS Norra importija RSA kaudu.

Garantii

Ajalugu

1958. aastal asutatud SAIC Motor on muutunud traditsioonilisest tööstusettevõttest ülemaailmseks autotootjaks. SAIC Motor asutas varakult ühisettevõtteid erinevate tööstusharu osalejatega, et saavutada ühised huvid tootmises. SAIC Motor on Volkswageni autode tootja Hiina turul alates 1984. aastast. Lisaks teeb SAIC Motor koostööd ka GM-iga.

Koostöö maailma suurimate autotootjatega on võimaldanud ka SAIC Motoril areneda üheks maailma suurimaks autotootjaks. Lisaks sellele, et SAIC Motor on partneriks teistele automarkidele ja ettevõtetele, on ta viimastel aastatel palju investeerinud ka enda Maxuse ja MG kaubamärkidesse.

Garantii

TUGEV INVESTEERING TEADUS- JA ARENDUSTEGEVUSSE

SAIC Motori arendusstrateegia on toonud kaasa tugeva kasvu – eriti elektriautode ja pistikühendusega hübriidautode osas. SAIC Motori edu tuleneb ettevõtte tugevast keskendumisest teadus- ja arendustegevusele. Lisaks on eksport muutumas üha olulisemaks äritegevuse osaks, eriti elektriautode puhul. 2019. aastal eksportis SAIC Motor väljapoole Hiinat juba 350 000 autot, mis teeb sellest Hiina suurima autoeksportija.

SAIC Motor püüab olla rahvusvahelise autoturu võtmeosa ja luua tugevat mainet ka väljaspool Hiina piire. SAIC Motor on hetkel maailma suuruselt seitsmes autotootja, mida iseloomustab tulevikku vaatav keskendumine autotööstusele ja uutele uuendustele.

Garantii

ETTEVÕTTE VÄÄRTUSED

SAIC Motori põhiväärtused on: ausus – vastutus ja koostöö – innovatiivsus – loovus ja võidutahe.

Need põhiväärtused viitavad SAIC Motori tulevikueesmärkidele olla tehnoloogia ja arenduse esirinnas, keskendudes tugevalt autosõidu elektrifitseerimisele, tehnoloogia jagamisele ja rahvusvahelistumisele.

Garantii

Maxus Põhjamaades

Norra RSA sai SAIC Maxuse ettevõtte maaletoojaks Põhjamaades 2018. aastal, mis hetkel impordib täiselektrilisi Maxuse sõiduautosid ja kaubikuid Norrasse, Rootsi, Taani, Soome, Poola, Saksamaale, Eestisse, Gröönimaale, Islandile ja Fääri saartele. Lühikese ajaga on Maxusest saanud tugev tegija Põhjamaade elektriautode turul ning ta on juba üles ehitanud tugeva edasimüüjate võrgustiku enam kui 200 edasimüüjaga.

Maxust on saatnud edu kõigis Põhjamaades ja sellest on saanud Põhjamaade üks enimmüüdud elektriautosid oma vastavates kategooriates. Maxus investeerib palju tootearendusse ja jätkab oma positsiooni kasvatamist ühe valdkonna tugevaima tegijana.

Kuidas saame aidata?

Auto mudel

Valige jaemüüja

Valige jaemüüja

Teie kontaktandmed

Me ei edasta teie meiliaadressi, vaid saate Maxuse automargi kohta teavet ainult meie edasimüüjatelt. Lisateavet isikuandmete kaitse kohta leiate siit.