Lisavarustus vaba aja veetmiseks ja hobideks

Pakume laias valikus tarvikuid vaba aja veetmiseks ja hobideks

Garantii

Katuseraamid

Katuseraamidega saate hõlpsasti maksimeerida oma auto kandevõimet ja tuua kaasa varustust nagu katuseboks, suusad, jalgrattad, süstad, redelid ja palju muud. Pakume laia valikut erinevaid katuseraamide valikuid.

Garantii

Jalgrattahoidja

Kas lähed rattamatkale? Transportige jalgrattaid oma autos ohutult. Meil on mitu erinevat jalgrattahoidjat, kus on ruumi ühele või mitmele jalgrattale – ja mida saab paigaldada kas teie Maxus Euniqi katusele, tagaluugile või veokonksule. Võtke ühendust ja küsige lisateavet erinevate valikute kohta.

Garantii

Katuseboks

Kui vajate rohkem pakiruumi, võib katuseboks olla teie jaoks lahendus. Pakume teie Maxus Euniq autole erinevaid katusebokse mitmes erinevas värvitoonis.

Garantii

Haakekonks

Meie juures on võimalik paigaldada kõikidele Maxuse mudelitele haakekonkse. Haakekonkse suurendab teie auto kasutamise mitmekülgsust veelgi.

Garantii

Katuseraamid

Kas lähete aktiivsele puhkusele? Maxus Euniq mudelite erinevate katuseraamidega saate ohutult ja lihtsalt transportida kajakke, kanuusid, aeru- või surfilaudu. Lisaks on koormat kiire ja lihtne maha laadida.

Võtke ühendust oma edasimüüjaga ja küsige lisateavet erinevate valikute kohta.

Garantii

Pagasivõrk

Tänu Maxus Euniq auto pagasivõrgule saate kaasa võtta rohkem pagasit. Pagasiruumi saab laadida kuni laeni, ilma et oleks oht, et koorem liigub sõitjateruumi küljele.