Lisatuled

Garantii

SÕIT SÜGIS-TALVISEL PIMEDAL AJAL

Lisatuled ühendatakse tavaliselt kaugtuledega ning muudatustega regulatsioonides on nüüdsest lihtsam autosse lisatulesid paigaldada. Alates 2018. aastast ei ole kaugtulede arv ega summaarne heledus enam piiratud ning lisalampe ei olnud vaja paarikaupa paigaldada.

Endiselt kehtib nõue, et tuled oleksid õigesti paigaldatud ja neil oleks tüübikinnitus. Sügisel ja talvel pimedas sõitmine on nõudlik ning vihm võib olukorra hullemaks muuta. Seetõttu on lisatuled lihtne lahendus, et muuta sõit mugavaks iga ilmaga.

Garantii

KVALITEETSED VISION X LISATULED

Uus LED-tehnoloogia on võimaldanud saada tugevat valgust suhteliselt väikestest laternatest. LED-tehnoloogial on traditsiooniliste alternatiivide ees palju eeliseid, sealhulgas väiksem energiatarbimine, pikk kasutusiga ja parem vastupidavus.

Vision X on turul olnud üle 20 aasta, selle tooted on kvaliteetsed ja sellel on üks turu laiemaid valikuid.

Garantii

KUHU SOOVITE LISAVALGUST?

Kui kaalute autosse lisatulede paigaldamist lisaks algsele valgustusvarustusele, on hea läbi mõelda, kuhu teele lisavalgust soovite. Pidage meeles, et teie kui juhi pilk ja keskendumisvõime on alati suunatud tee kõige paremini valgustatud alale. Teatud tüüpi laternad valgustavad hästi auto servi ja esiosa ümbrust (see on eelis madalal kiirusel ja käänulistel teedel). Muud tüüpi tuled valgustavad teed kaugele ette ja mitte niivõrd külgedele (see on eeliseks teedel ja suurematel kiirustel). Samuti on tuled, mis moodustavad hea kombinatsiooni. Teile sobivamate lisatulede osas võtke ühendust Maxuse edasimüüjaga.

Kuidas saame aidata?

Auto mudel

Valige jaemüüja

Valige jaemüüja

Teie kontaktandmed

Me ei edasta teie meiliaadressi, vaid saate Maxuse automargi kohta teavet ainult meie edasimüüjatelt. Lisateavet isikuandmete kaitse kohta leiate siit.