Elektriautode laadimine, kaablid ja kodulaadimisseadmed

Lihtne, turvaline ja kiire elektriauto laadimine. Sellest jaotisest leiate lisateavet just teie Maxuse laadimise, laadimiskaablite ja kodulaadimisseadmete kohta.

Garantii

Laadimine kodus

Autoga kaasas olev laadimiskaabel (Mode 2 / Schuko) on mõeldud ajutiseks kasutamiseks. See laadimiskaabel on mõeldud paigaldamiseks standardsesse pistikupessa.

Kodulaadija kaablid juhivad voolu auto sisemisse laadijasse, mis laeb auto akut. Maxusega kaasas olev laadimiskaabel suudab kasutada pistikupesast maksimaalselt 10 amprit laadimisvoolu.

Majapidamises kasutatavad pistikupesad (Schuko) ei ole mõeldud taluma elektriauto laadimisest tingitud pidevat koormust. Kui ajutist laadimisseadet kasutatakse regulaarselt, tuleb pinge kindlustada B-tüüpi liigvoolukaitsega 10A kaitsmega.

Laadimisnäide 2,2kW laadija ja 50kWh aku: laadimisaeg 80% laadimistasemeni ca 23 tundi (50kWh / 2,2kW = 22,7h).

Garantii

Kodulaadija

Kodulaadija on parim viis oma elektriauto laadimiseks. Lihtne ja turvaline laadimisviis muudab igapäevaelu lihtsamaks, kui aku on öösel täis laetud. Laadimisseadme paigaldust saab tellida oma ala professionaalidelt, kes tagavad elektriliselt ohutu paigalduse.

Laadimisseadme võimsus on tavaliselt 11 kW.

Kodulaadija laadimisvõimsust mõjutavad nii majapidamise elektrisüsteem ja muud elektriseadmed kui ka auto siselaadija võimsus.

Laadimisnäide 6,6kW laadija ja 50kWh aku: laadimisaeg 80% laadimistasemeni ca 8 tundi (50kWh / 6,6kW = 7,57h).

Pakume kõigile oma Maxuse klientidele erinevaid võimalusi kodulaadija soetamiseks. Küsige lisateavet automüüjalt.

Garantii

Laadimine kiirlaadijaga

Kiireim viis elektriauto laadimiseks on kasutada kiirlaadijat.

Kiirlaadimine pakub maksimaalset võimsust, mis realiseerub, kui aku on piisavalt tühi (laadimistase alla 20%) ja soe. Auto aku laetakse kiiremini kuni umbes 80% laadimistasemeni, misjärel laadimine aeglustub.

Praktikas sõltub laadimisvõimsus ja järgmistest parameetritest:

Toide laadijast
Auto sisemine laadija
Aku laetuse olek laadimise alguses
Aku temperatuur

Laadimisnäide: 50 kWh aku laeb 5% laadimistasemelt 80% laadimistasemeni umbes 45 minutiga.

Kuidas saame aidata?

Auto mudel

Valige jaemüüja

Valige jaemüüja

Teie kontaktandmed

Me ei edasta teie meiliaadressi, vaid saate Maxuse automargi kohta teavet ainult meie edasimüüjatelt. Lisateavet isikuandmete kaitse kohta leiate siit.